Languages: pl en

Aleksandra Prekurat

Medale

Złote Srebrne Brązowe Razem
Indywidualnie 0 0 0 0
Drużynowo 2 2 0 4
Razem 2 2 0 4

Rezultaty

Poz. Data Miejsce Konkurencja Klub Uwagi
10.3 lutego 2005Kubalonka5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
2.5 lutego 2005KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, N. Grzebisz, P. Szwed, A. Staręga
6.19 stycznia 2006Kubalonka5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
4.21 stycznia 2006KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, P. Szwed, K. Iskra, A. Staręga
6.22 stycznia 2006Kubalonka15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
5.8 lutego 2007KubalonkaSprint stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
1.9 lutego 2007KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmKS AZS AWF KatowiceSkład: K. Marek, A. Prekurat, S. Jaśkowiec, J. Kowalczyk
9.10 lutego 2007Kubalonka5 km stylem klasycznymKS AZS AWF Katowice
9.11 lutego 2007Kubalonka15 km stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
14.25 marca 2008Szklarska PorębaSprint stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
13.26 marca 2008Szklarska Poręba15 km stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
11.29 marca 2008Szklarska Poręba5 km stylem klasycznymKS AZS AWF Katowice
2.30 marca 2008Szklarska PorębaSztafeta 4 x 5 kmKS AZS AWF KatowiceSkład: A. Prekurat, M. Napora, W. Kocoń, S. Jaśkowiec
12.25 marca 2009Szklarska Poręba15 km stylem klasycznymKS AZS AWF Katowice
12.27 marca 2009Szklarska PorębaSprint stylem klasycznymKS AZS AWF Katowice
13.28 marca 2009Szklarska Poręba5 km stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
1.30 marca 2009Szklarska PorębaSztafeta 4 x 5 kmKS AZS AWF KatowiceSkład: J. Kowalczyk, A. Szymańczak, A. Prekurat, K. Marek
4.25 marca 2010Szklarska PorębaSprint stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
8.26 marca 2010Szklarska Poręba5 km stylem klasycznymKS AZS AWF Katowice
9.27 marca 2010Szklarska Poręba15 km stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
8.23 marca 2011Szklarska PorębaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
12.24 marca 2011Szklarska Poręba5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
4.27 marca 2011Szklarska PorębaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, K. Iskra, A. Staręga, P. Szwed
14.21 marca 2012Szklarska PorębaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
13.22 marca 2012Szklarska Poręba5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
13.24 marca 2012Szklarska Poręba15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
4.25 marca 2012Szklarska PorębaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, K. Iskra, A. Bielecka, A. Staręga
12.24 marca 2013Kubalonka15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
4.25 marca 2013KubalonkaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, A. Staręga

Przypominamy, że strona zawiera wyniki mistrzostw rozegranych od 2005 roku. Ewentualne starsze wyniki nie zostały uwzględnione w powyższej tabeli.