Poz. |
Data |
Miejsce |
Konkurencja |
Klub |
Uwagi |
2. | 3 lutego 2005 | Kubalonka | 5 km stylem klasycznym | LKS Wiśniowa | |
DNS | 6 lutego 2005 | Kubalonka | 15 km stylem dowolnym | LKS Wiśniowa | |
2. | 18 stycznia 2006 | Kubalonka | Sprint stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
1. | 19 stycznia 2006 | Kubalonka | 5 km stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
1. | 21 stycznia 2006 | Kubalonka | Sztafeta 4 x 5 km | KS AZS AWF Katowice | Skład: W. Przyczynek, K. Marek, M. Kleszczyńska, S. Jaśkowiec |
1. | 22 stycznia 2006 | Kubalonka | 15 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
2. | 7 lutego 2007 | Kubalonka | Sprint stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
1. | 8 lutego 2007 | Kubalonka | Sztafeta 4 x 5 km | KS AZS AWF Katowice | Skład: K. Marek, A. Prekurat, S. Jaśkowiec, J. Kowalczyk |
2. | 10 lutego 2007 | Kubalonka | 5 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
1. | 11 lutego 2007 | Kubalonka | 15 km stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
1. | 26 marca 2008 | Jakuszyce | Sprint stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
2. | 27 marca 2008 | Jakuszyce | 15 km stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
3. | 29 marca 2008 | Jakuszyce | 5 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
2. | 30 marca 2008 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 5 km | KS AZS AWF Katowice | II Skład: A. Prekurat, M. Napora, W. Kocoń, S. Jaśkowiec |
2. | 25 marca 2009 | Jakuszyce | 15 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
2. | 27 marca 2009 | Jakuszyce | Sprint stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
2. | 28 marca 2009 | Jakuszyce | 5 km stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
2. | 30 marca 2009 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 5 km | KS AZS AWF Katowice | II Skład: S. Jaśkowiec, A. Marek, K. Bieszczad, B. Szymańczak |
2. | 1 kwietnia 2009 | Jakuszyce | 30 km stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
1. | 25 marca 2010 | Jakuszyce | Sprint stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
2. | 26 marca 2010 | Jakuszyce | 5 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
1. | 27 marca 2010 | Jakuszyce | 15 km stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
2. | 21 marca 2013 | Kubalonka | Sprint stylem klasycznym | LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany | |
3. | 22 marca 2013 | Kubalonka | 5 km stylem dowolnym | LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany | |
1. | 24 marca 2013 | Kubalonka | 15 km stylem klasycznym | LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany | |
1. | 19 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany | Skład: S. Jaśkowiec, U. Łętocha |
1. | 20 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint stylem dowolnym | LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany | |
2. | 23 marca 2016 | Jakuszyce | 5 km stylem klasycznym | LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany | |
1. | 24 marca 2016 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 5 km | LKS Hilltop Wiśniowa Osieczany | Skład: S. Jaśkowiec, W. Kaleta, U. Łętocha, I. Piekarz |
4. | 6 stycznia 2018 | Jakuszyce | Sprint stylem klasycznym | LKS Markam Wiśniowa Osieczany | |
1. | 7 stycznia 2018 | Jakuszyce | 10 km stylem dowolnym | LKS Markam Wiśniowa Osieczany | |
2. | 23 marca 2018 | Jakuszyce | 15 km stylem klasycznym | LKS Markam Wiśniowa Osieczany | |
1. | 24 marca 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | LKS Markam Wiśniowa Osieczany | Skład: S. Jaśkowiec, U. Łętocha |
2. | 25 marca 2018 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 5 km | LKS Markam Wiśniowa Osieczany | Skład: I. Piekarz, U. Łętocha, S. Jaśkowiec, W. Kaleta |