Languages: pl en

Anna Staręga

Medale

Złote Srebrne Brązowe Razem
Indywidualnie 1 0 4 5
Drużynowo 0 1 2 3
Razem 1 1 6 8

Rezultaty

Poz. Data Miejsce Konkurencja Klub Uwagi
7.3 lutego 2005Kubalonka5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
2.5 lutego 2005KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, N. Grzebisz, P. Szwed, A. Staręga
3.19 stycznia 2006Kubalonka5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
4.21 stycznia 2006KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, P. Szwed, K. Iskra, A. Staręga
3.22 stycznia 2006Kubalonka15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
8.7 lutego 2007KubalonkaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
3.8 lutego 2007KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: N. Grzebisz, K. Iskra, P. Szwed, A. Staręga
10.10 lutego 2007Kubalonka5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.11 lutego 2007Kubalonka15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
9.26 marca 2008JakuszyceSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
6.27 marca 2008Jakuszyce15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
7.29 marca 2008Jakuszyce5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.30 marca 2008JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: N. Grzebisz, K. Iskra, N. Grzebisz, A. Staręga
10.25 marca 2009Jakuszyce15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
14.27 marca 2009JakuszyceSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
7.28 marca 2009Jakuszyce5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.30 marca 2009JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: N. Grzebisz, N. Grzebisz, K. Iskra, A. Staręga
6.1 kwietnia 2009Jakuszyce30 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.25 marca 2010JakuszyceSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
7.26 marca 2010Jakuszyce5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
8.27 marca 2010Jakuszyce15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.5 marca 2011Jakuszyce26 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
7.23 marca 2011JakuszyceSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
5.24 marca 2011Jakuszyce5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
6.26 marca 2011Jakuszyce15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
4.27 marca 2011JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, K. Iskra, A. Staręga, P. Szwed
6.21 marca 2012JakuszyceSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
8.22 marca 2012Jakuszyce5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
7.24 marca 2012Jakuszyce15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
4.25 marca 2012JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, K. Iskra, A. Bielecka, A. Staręga
3.2 marca 2013Jakuszyce25 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
7.21 marca 2013KubalonkaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
6.22 marca 2013Kubalonka5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.24 marca 2013Kubalonka15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
4.25 marca 2013KubalonkaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, A. Staręga
12.11 lutego 2017KubalonkaSprint stylem dowolnym
4.25 marca 2017JakuszyceSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: A. Staręga, M. Staręga
4.26 marca 2017JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: J. Stefaniuk, J. Bronisz, K. Borkowska, A. Staręga

Strona zawiera wyniki mistrzostw rozegranych od 2005 roku. Ewentualne starsze wyniki nie zostały uwzględnione w powyższej tabeli.

Jest to strona nieoficjalna, nie została ona utworzona przez organizatorów mistrzostw.
Inne strony w domenie ency.pl: Encyklopedia AlgorytmówLiczby Naturalne
Kontakt