Languages: pl en

Anna Bielecka

Medale

Złote Srebrne Brązowe Razem
Indywidualnie 0 0 0 0
Drużynowo 0 0 2 2
Razem 0 0 2 2

Rezultaty

Poz. Data Miejsce Konkurencja Klub Uwagi
4.25 marca 2012JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, K. Iskra, A. Bielecka, A. Staręga
10.25 marca 2013KubalonkaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceII Skład: A. Bielecka, K. Iskra
6.21 marca 2015KubalonkaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: J. Bronisz, A. Bielecka
9.19 marca 2016JakuszyceSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceII Skład: A. Bielecka, M. Sołoniewicz
15.20 marca 2016JakuszyceSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
10.21 marca 2016Jakuszyce15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
17.23 marca 2016Jakuszyce5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.24 marca 2016JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: D. Krupa, J. Stefaniuk, K. Borkowska, A. Bielecka
23.11 lutego 2017KubalonkaSprint stylem dowolnym
32.12 lutego 2017Kubalonka5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
8.23 marca 2017JakuszyceSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceII Skład: J. Bronisz, A. Bielecka
15.24 marca 2017Jakuszyce15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
7.26 marca 2017JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceII Skład: D. Krupa, M. Sołoniewicz, A. Bielecka, O. Pawełko
31. (35.)6 stycznia 2018JakuszyceSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
35. (44.)7 stycznia 2018Jakuszyce10 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
14.8 stycznia 2018JakuszyceSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceVI Skład: A. Bielecka, P. Sobiczewski
15.23 marca 2018Jakuszyce15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
10.24 marca 2018JakuszyceSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: J. Bronisz, A. Bielecka
4.25 marca 2018JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: J. Stefaniuk, J. Bronisz, R. Prokurat, A. Bielecka
31. (33.)9 marca 2019KubalonkaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
31. (33.)10 marca 2019Kubalonka10 km stylem dowolnym
9.28 marca 2019JakuszyceSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceII Skład: M. Sołoniewicz, A. Bielecka
3.29 marca 2019JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: J. Bronisz, A. Bielecka, J. Stefaniuk, A. Staręga
10.31 marca 2019Jakuszyce15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
5.31 stycznia 2020ZakopaneSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: R. Prokurat, J. Bronisz, A. Bielecka, O. Pawełko
30. (38.)1 lutego 2020ZakopaneSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
28. (36.)2 lutego 2020Zakopane10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
Jest to strona nieoficjalna, nie została ona utworzona przez organizatorów mistrzostw.
Inne strony w domenie ency.pl: Encyklopedia AlgorytmówLiczby Naturalne
Kontakt