Languages: pl en

Anna Bielecka

Medale

Złote Srebrne Brązowe Razem
Indywidualnie 0 0 0 0
Drużynowo 0 0 2 2
Razem 0 0 2 2

Rezultaty

Poz. Data Miejsce Konkurencja Klub Uwagi
4.25 marca 2012JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, K. Iskra, A. Bielecka, A. Staręga
10.25 marca 2013KubalonkaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceII Skład: A. Bielecka, K. Iskra
6.21 marca 2015KubalonkaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: J. Bronisz, A. Bielecka
9.19 marca 2016JakuszyceSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceII Skład: A. Bielecka, M. Sołoniewicz
15.20 marca 2016JakuszyceSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
10.21 marca 2016Jakuszyce15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
17.23 marca 2016Jakuszyce5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.24 marca 2016JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: D. Krupa, J. Stefaniuk, K. Borkowska, A. Bielecka
23.11 lutego 2017KubalonkaSprint stylem dowolnym
32.12 lutego 2017Kubalonka5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
8.23 marca 2017JakuszyceSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceII Skład: J. Bronisz, A. Bielecka
15.24 marca 2017Jakuszyce15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
7.26 marca 2017JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceII Skład: D. Krupa, M. Sołoniewicz, A. Bielecka, O. Pawełko
31. (35.)6 stycznia 2018JakuszyceSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
35. (44.)7 stycznia 2018Jakuszyce10 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
14.8 stycznia 2018JakuszyceSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceVI Skład: A. Bielecka, P. Sobiczewski
15.23 marca 2018Jakuszyce15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
10.24 marca 2018JakuszyceSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: J. Bronisz, A. Bielecka
4.25 marca 2018JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: J. Stefaniuk, J. Bronisz, R. Prokurat, A. Bielecka
31. (33.)9 marca 2019KubalonkaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
31. (33.)10 marca 2019Kubalonka10 km stylem dowolnym
9.28 marca 2019JakuszyceSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceII Skład: M. Sołoniewicz, A. Bielecka
3.29 marca 2019JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: J. Bronisz, A. Bielecka, J. Stefaniuk, A. Staręga
10.31 marca 2019Jakuszyce15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
Jest to strona nieoficjalna, nie została ona utworzona przez organizatorów mistrzostw.
Inne strony w domenie ency.pl: Encyklopedia AlgorytmówLiczby Naturalne
Kontakt