Languages: pl en

Anna Staręga

Medale

Złote Srebrne Brązowe Razem
Indywidualnie 0 0 3 3
Drużynowo 0 1 2 3
Razem 0 1 5 6

Rezultaty

Poz. Data Miejsce Konkurencja Klub Uwagi
7.3 lutego 2005Kubalonka5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
2.5 lutego 2005KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, N. Grzebisz, P. Szwed, A. Staręga
3.19 stycznia 2006Kubalonka5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
4.21 stycznia 2006KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, P. Szwed, K. Iskra, A. Staręga
3.22 stycznia 2006Kubalonka15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
8.8 lutego 2007KubalonkaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
3.9 lutego 2007KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: N. Grzebisz, K. Iskra, P. Szwed, A. Staręga
10.10 lutego 2007Kubalonka5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.11 lutego 2007Kubalonka15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
9.25 marca 2008Szklarska PorębaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
6.26 marca 2008Szklarska Poręba15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
7.29 marca 2008Szklarska Poręba5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.30 marca 2008Szklarska PorębaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: N. Grzebisz, K. Iskra, N. Grzebisz, A. Staręga
10.25 marca 2009Szklarska Poręba15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
14.27 marca 2009Szklarska PorębaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
7.28 marca 2009Szklarska Poręba5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.30 marca 2009Szklarska PorębaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: N. Grzebisz, N. Grzebisz, K. Iskra, A. Staręga
6.1 kwietnia 2009Szklarska Poręba30 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.25 marca 2010Szklarska PorębaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
7.26 marca 2010Szklarska Poręba5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
8.27 marca 2010Szklarska Poręba15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
7.23 marca 2011Szklarska PorębaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
5.24 marca 2011Szklarska Poręba5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
6.26 marca 2011Szklarska Poręba15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
4.27 marca 2011Szklarska PorębaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, K. Iskra, A. Staręga, P. Szwed
6.21 marca 2012Szklarska PorębaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
8.22 marca 2012Szklarska Poręba5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
7.24 marca 2012Szklarska Poręba15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
4.25 marca 2012Szklarska PorębaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, K. Iskra, A. Bielecka, A. Staręga
7.21 marca 2013KubalonkaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
6.22 marca 2013Kubalonka5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.24 marca 2013Kubalonka15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
4.25 marca 2013KubalonkaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, A. Staręga
12.11 lutego 2017KubalonkaSprint stylem dowolnym
4.25 marca 2017Szklarska PorębaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: A. Staręga, M. Staręga
4.26 marca 2017Szklarska PorębaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: J. Stefaniuk, J. Bronisz, K. Borkowska, A. Staręga

Przypominamy, że strona zawiera wyniki mistrzostw rozegranych od 2005 roku. Ewentualne starsze wyniki nie zostały uwzględnione w powyższej tabeli.