Languages: pl en

Maciej Staręga

Medale

Złote Srebrne Brązowe Razem
Indywidualnie 10 2 6 18
Drużynowo 6 0 1 7
Razem 16 2 7 25

Rezultaty

Poz. Data Miejsce Konkurencja Klub Uwagi
8.21 stycznia 2006KubalonkaSztafeta 4 x 10 kmUKS Rawa SiedlceSkład: M. Staręga, A. Boryń, P. Kulik, R. Popławski
10.7 lutego 2007KubalonkaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
7.8 lutego 2007KubalonkaSztafeta 4 x 10 kmUKS Rawa SiedlceSkład: M. Staręga, A. Boryń, T. Woźniak, R. Popławski
3.26 marca 2008JakuszyceSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
10.29 marca 2008Jakuszyce10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
6.25 marca 2009Jakuszyce30 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.27 marca 2009JakuszyceSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
5.28 marca 2009Jakuszyce10 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.25 marca 2010JakuszyceSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
8.26 marca 2010Jakuszyce10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
6.27 marca 2010Jakuszyce30 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.23 marca 2011JakuszyceSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.24 marca 2011Jakuszyce10 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.26 marca 2011Jakuszyce30 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
2.3 marca 2012Jakuszyce50 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
1.21 marca 2012JakuszyceSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.22 marca 2012Jakuszyce10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
2.24 marca 2012Jakuszyce30 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.25 marca 2012JakuszyceSztafeta 4 x 10 kmUKS Rawa SiedlceSkład: M. Staręga, P. Borkowski, A. Posiadała, G. Lewandowski
DNS2 marca 2013Jakuszyce50 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
1.21 marca 2013KubalonkaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.22 marca 2013Kubalonka10 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.24 marca 2013Kubalonka30 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
4.25 marca 2013KubalonkaSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceSkład: D. Duk, M. Staręga
1.18 marca 2015KubalonkaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.19 marca 2015Kubalonka10 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.21 marca 2015KubalonkaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: D. Iwanowski, M. Staręga
1.19 marca 2016JakuszyceSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceSkład: P. Klisz, M. Staręga
1.20 marca 2016JakuszyceSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.21 marca 2016Jakuszyce30 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
3.23 marca 2016Jakuszyce10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
1.24 marca 2016JakuszyceSztafeta 4 x 7,5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: D. Duk, M. Staręga, D. Iwanowski, P. Klisz
1.11 lutego 2017KubalonkaSprint stylem dowolnym
4.12 lutego 2017Kubalonka10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
1.23 marca 2017JakuszyceSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceSkład: P. Klisz, M. Staręga
4.25 marca 2017JakuszyceSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: A. Staręga, M. Staręga
3.26 marca 2017JakuszyceSztafeta 4 x 7,5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Posiadała, M. Staręga, D. Iwanowski, P. Klisz
1.23 marca 2018Jakuszyce30 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
1.24 marca 2018JakuszyceSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: P. Klisz, M. Staręga
1.25 marca 2018JakuszyceSztafeta 4 x 7,5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: D. Iwanowski, M. Staręga, A. Posiadała, P. Klisz
Jest to strona nieoficjalna, nie została ona utworzona przez organizatorów mistrzostw.
Inne strony w domenie ency.pl: Encyklopedia AlgorytmówLiczby Naturalne
Kontakt