Languages: pl en

Aleksandra Prekurat

Medale

Złote Srebrne Brązowe Razem
Indywidualnie 0 1 0 1
Drużynowo 2 2 0 4
Razem 2 3 0 5

Rezultaty

Poz. Data Miejsce Konkurencja Klub Uwagi
10.3 lutego 2005Kubalonka5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
2.5 lutego 2005KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, N. Grzebisz, P. Szwed, A. Staręga
6.19 stycznia 2006Kubalonka5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
4.21 stycznia 2006KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, P. Szwed, K. Iskra, A. Staręga
6.22 stycznia 2006Kubalonka15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
5.7 lutego 2007KubalonkaSprint stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
1.8 lutego 2007KubalonkaSztafeta 4 x 5 kmKS AZS AWF KatowiceSkład: K. Marek, A. Prekurat, S. Jaśkowiec, J. Kowalczyk
9.10 lutego 2007Kubalonka5 km stylem klasycznymKS AZS AWF Katowice
9.11 lutego 2007Kubalonka15 km stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
14.26 marca 2008JakuszyceSprint stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
13.27 marca 2008Jakuszyce15 km stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
11.29 marca 2008Jakuszyce5 km stylem klasycznymKS AZS AWF Katowice
2.30 marca 2008JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmKS AZS AWF KatowiceII Skład: A. Prekurat, M. Napora, W. Kocoń, S. Jaśkowiec
12.25 marca 2009Jakuszyce15 km stylem klasycznymKS AZS AWF Katowice
12.27 marca 2009JakuszyceSprint stylem klasycznymKS AZS AWF Katowice
13.28 marca 2009Jakuszyce5 km stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
1.30 marca 2009JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmKS AZS AWF KatowiceSkład: J. Kowalczyk, A. Szymańczak, A. Prekurat, K. Marek
4.25 marca 2010JakuszyceSprint stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
8.26 marca 2010Jakuszyce5 km stylem klasycznymKS AZS AWF Katowice
9.27 marca 2010Jakuszyce15 km stylem dowolnymKS AZS AWF Katowice
2.5 marca 2011Jakuszyce26 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
8.23 marca 2011JakuszyceSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
12.24 marca 2011Jakuszyce5 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
4.27 marca 2011JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, K. Iskra, A. Staręga, P. Szwed
14.21 marca 2012JakuszyceSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
13.22 marca 2012Jakuszyce5 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
13.24 marca 2012Jakuszyce15 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
4.25 marca 2012JakuszyceSztafeta 4 x 5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, K. Iskra, A. Bielecka, A. Staręga
7.2 marca 2013Jakuszyce25 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
12.24 marca 2013Kubalonka15 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
4.25 marca 2013KubalonkaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: A. Prekurat, A. Staręga

Strona zawiera wyniki mistrzostw rozegranych od 2005 roku. Ewentualne starsze wyniki nie zostały uwzględnione w powyższej tabeli.

Jest to strona nieoficjalna, nie została ona utworzona przez organizatorów mistrzostw.
Inne strony w domenie ency.pl: Encyklopedia AlgorytmówLiczby Naturalne
Kontakt