Poz. |
Data |
Miejsce |
Konkurencja |
Klub |
Uwagi |
20. | 21 marca 2012 | Jakuszyce | Sprint stylem dowolnym | UKS Regle Kościelisko | |
DNS | 22 marca 2012 | Jakuszyce | 10 km stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | |
22. | 21 marca 2013 | Kubalonka | Sprint stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | |
30. | 22 marca 2013 | Kubalonka | 10 km stylem dowolnym | UKS Regle Kościelisko | |
11. | 25 marca 2013 | Kubalonka | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | Skład: A. Leśnik, M. Chowaniak |
8. | 18 marca 2015 | Kubalonka | Sprint stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | |
12. | 19 marca 2015 | Kubalonka | 10 km stylem dowolnym | UKS Regle Kościelisko | |
12. | 21 marca 2015 | Kubalonka | Sprint drużynowy stylem dowolnym | UKS Regle Kościelisko | Skład: Z. Obrochta, M. Chowaniak |
4. | 19 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | Skład: M. Chowaniak, A. Pradziad |
10. | 20 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint stylem dowolnym | UKS Regle Kościelisko | |
5. | 21 marca 2016 | Jakuszyce | 30 km stylem dowolnym | UKS Regle Kościelisko | |
4. | 23 marca 2016 | Jakuszyce | 10 km stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | |
3. | 24 marca 2016 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Regle Kościelisko | Skład: M. Chowaniak, A. Pradziad, Z. Obrochta, Ł. Kunc |
21. | 11 lutego 2017 | Kubalonka | Sprint stylem dowolnym | | |
10. | 12 lutego 2017 | Kubalonka | 10 km stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | |
3. | 23 marca 2017 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | Skład: A. Pradziad, M. Chowaniak |
4. | 24 marca 2017 | Jakuszyce | 30 km stylem dowolnym | UKS Regle Kościelisko | |
5. | 25 marca 2017 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | UKS Regle Kościelisko | Skład: M. Kozielska, M. Chowaniak |
2. | 26 marca 2017 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Regle Kościelisko | Skład: A. Pradziad, M. Chowaniak, Ł. Kunc, M. Rzeszótko |
14. (23.) | 6 stycznia 2018 | Jakuszyce | Sprint stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | |
6. | 7 stycznia 2018 | Jakuszyce | 15 km stylem dowolnym | UKS Regle Kościelisko | |
9. | 8 stycznia 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | II Skład: K. Gąsienica, M. Chowaniak |
8. | 23 marca 2018 | Jakuszyce | 30 km stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | |
6. | 24 marca 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | UKS Regle Kościelisko | Skład: M. Chowaniak, Ł. Kunc |
3. | 25 marca 2018 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Regle Kościelisko | Skład: M. Chowaniak, A. Pradziad, M. Rzeszótko, Ł. Kunc |
3. | 10 marca 2019 | Kubalonka | 15 km stylem dowolnym | | |
2. | 29 marca 2019 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Regle Kościelisko | Skład: R. Bugara, M. Chowaniak, M. Rzeszótko, Ł. Bachleda |
5. | 31 marca 2019 | Jakuszyce | 30 km stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | |
2. | 31 stycznia 2020 | Zakopane | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Regle Kościelisko | Skład: R. Bugara, M. Chowaniak, K. Wójcik, S. Bryja |
7. (9.) | 2 lutego 2020 | Zakopane | 15 km stylem klasycznym | UKS Regle Kościelisko | |
DNS | 23 stycznia 2021 | Zakopane | 10 km stylem dowolnym | | |
DNS | 24 stycznia 2021 | Zakopane | 15 km stylem klasycznym | | |
5. | 25 marca 2022 | Zakopane | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Regle Kościelisko | II Skład: M. Chowaniak, J. Watycha, J. Zwatrzko, A. Pradziad |