Zakopane, 11 stycznia 2022
Zawody były jednocześnie konkursem Slavic Cup. Występowali w nich także zawodnicy ze Słowacji, Łotwy, Chorwacji i Argentyny. Zawodnicy zagraniczni (a także niektórzy zawodnicy z Polski) nie zostali uwzględnieni w klasyfikacji Mistrzostw Polski.
Poz. | Zawodnik | Klub |
---|---|---|
1. | Dominik Bury | KS AZS AWF Katowice |
2. | Maciej Staręga | UKS Rawa Siedlce |
3. | Mateusz Haratyk | NKS Trójwieś Beskidzka |
4. | Michał Skowron | KS AZS AWF Katowice |
5. | Kacper Antolec | KS AZS AWF Katowice |
6. | Łukasz Gazurek | NKS Trójwieś Beskidzka |
7. | Sebastian Bryja | UKS Regle Kościelisko |
8. | Piotr Sobiczewski | UKS Rawa Siedlce |
– (9.) | Franco Dal Farra | Argentyna |
– (10.) | Marko Skender | Chorwacja |
– (11.) | Jachym Cenek | Słowacja |
9. (12.) | Piotr Jarecki | KS Speed Jasło |
– (13.) | Roberts Slotins | Łotwa |
– (14.) | Andrej Renda | Słowacja |
10. (15.) | Robert Bugara | UKS Regle Kościelisko |
– (16.) | Denis Tilesh | Słowacja |
11. (17.) | Bartosz Cielniak | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
12. (18.) | Adrian Kiełbasa | LKS Erion Ptaszkowa |
– (19.) | Matej Badan | Słowacja |
13. (20.) | Szymon Bełz | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
14. (21.) | Michał Boreczek | KS AZS AWF Katowice |
15. (22.) | Bartosz Biedroń | Stowarzyszenie Olympic |
16. (23.) | Maciej Krajcer | UKS Rawa Siedlce |
17. (24.) | Emil Koper | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
18. (25.) | Tomasz Wąsowicz | Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe |
19. (26.) | Dawid Pilch | Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe |
20. (27.) | Jan Żółkiewski | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
– (28.) | Matej Horniak | Słowacja |
21. (29.) | Arkadiusz Posiadała | UKS Rawa Siedlce |
– (30.) | Peter Mlynar | Słowacja |
22. (31.) | Przemysław Legierski | NKS Trójwieś Beskidzka |
23. (32.) | Jan Zawada | MKS Istebna |
24. (33.) | Wojciech Wojtyła | MKS Istebna |
25. (34.) | Kamil Kajzar | MKS Istebna |
– (35.) | Jan Holiga | Słowacja |
26. (36.) | Hubert Tomaszek | MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
– (37.) | Jan Zwatrzko | UKS Regle Kościelisko |
27. (38.) | Michał Okniński | UKS Rawa Siedlce |
– (39.) | Marko Havran | Słowacja |
28. (40.) | Jarosław Ozga | MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
29. (41.) | Karol Maciejowski | MUKS Podkarpacie Jedlicze |
– (42.) | Simon Adamov | Słowacja |
30. (43.) | Maciej Celej | UKS Regle Kościelisko |
– (44.) | Martin Pavella | Słowacja |
– (45.) | Jan Watycha | UKS Regle Kościelisko |
31. (46.) | Dawid Ciećko | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
32. (47.) | Gabriel Boś | Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe |
– (48.) | Michal Adamov | Słowacja |
33. (49.) | Kacper Bezubka | MKS Karkonosze Sporty Zimowe |
– (50.) | Kacper Karpiel | UKS Regle Kościelisko |
34. (51.) | Łukasz Cieślar | Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe |
35. (52.) | Bartosz Głaz | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
36. (53.) | Piotr Pałka | Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe |
– (54.) | Maciej Sobiczewski | UKS Rawa Siedlce |
– (55.) | Lucas Melich | Słowacja |
– (56.) | Kristian Suchtar | Słowacja |
– (57.) | Jakub Jaśkiewicz | UKS Rawa Siedlce |
37. (58.) | Emil Pleskacz | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
DNS | Aleksandar Grbovic | Czarnogóra |