Zakopane, 20 marca 2021
Zawody były jednocześnie konkursem Slavic Cup. Występowały w nich także zawodniczki z Czech i Słowacji. Zawodniczki zagraniczne (a także niektóre zawodniczki z Polski) nie zostały uwzględnione w klasyfikacji Mistrzostw Polski.
Poz. | Zawodnik | Klub |
---|---|---|
– (1.) | Alena Prochazkova | Słowacja |
1. (2.) | Monika Skinder | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
2. (3.) | Izabela Marcisz | Stowarzyszenie Sportowe Prządki Ski |
– (4.) | Sandra Schuetzowa | Czechy |
– (5.) | Barbora Antosova | Czechy |
3. (6.) | Magdalena Kobielusz | SSR LZS Sokół Szczyrk |
– (7.) | Adela Novakova | Czechy |
4. (8.) | Karolina Kaleta | LKS Markam Wiśniowa Osieczany |
5. (9.) | Anna Berezecka | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
– (10.) | Anna Sixtova | Czechy |
– (11.) | Jolanta Byrtus | Czechy |
6. (12.) | Kinga Mareczek | MKS Karkonosze Sporty Zimowe |
– (13.) | Pavlina Votockova | Czechy |
7. (14.) | Zuzanna Fujak | NKS Trójwieś Beskidzka |
8. (15.) | Karolina Kukuczka | MKS Istebna |
9. (16.) | Hanna Popko | UKS Hubal Białystok |
10. (17.) | Daria Szkurat | KS Chochołów |
11. (18.) | Oliwia Buśko | MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
– (19.) | Aneta Breckova | Czechy |
– (20.) | Emilia Szeliga | |
12. (21.) | Andżelika Szyszka | MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
13. (22.) | Aleksandra Mikołajczyk | SSR LZS Sokół Szczyrk |
14. (23.) | Laura Legierska | NKS Trójwieś Beskidzka |
15. (24.) | Anna Żółtak | LKS Markam Wiśniowa Osieczany |
16. (25.) | Iwona Piekarz | LKS Markam Wiśniowa Osieczany |
17. (26.) | Ewelina Kołodziej | LKS Witów Ski Mszana Górna |
– (27.) | Karolina Kuć | UKS Regle Kościelisko |
18. (28.) | Karolina Bartol | UKS Regle Kościelisko |
19. (29.) | Aleksandra Ciepiela | MKS Karkonosze Sporty Zimowe |
20. (30.) | Weronika Mikołajczyk | SSR LZS Sokół Szczyrk |
21. (31.) | Renata Król | LKS Markam Wiśniowa Osieczany |
– (32.) | Lucia Repkova | Słowacja |
22. (33.) | Aleksandra Raszka | Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe |
23. (34.) | Klaudia Kołodziej | LKS Witów Ski Mszana Górna |
24. (35.) | Kaja Kłodowska | MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
25. (36.) | Oliwia Nowak | KS Jedność Nowy Sącz |
26. (37.) | Maja Ługowska | UKS Rawa Siedlce |
27. (38.) | Milena Stasiak | LKS Markam Wiśniowa Osieczany |
28. (39.) | Oliwia Kołodziej | LKS Witów Ski Mszana Górna |
DNS | Catherine Spiernburg | UKS Regle Kościelisko |
DNS | Luiza Motyka | MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
DNS | Emilia Kwaśnik | MKS Halicz Ustrzyki Dolne |