Zakopane, 1 lutego 2020
Zawody były jednocześnie konkursem Slavic Cup. Występowali w nich także zawodnicy ze Słowacji. Zawodnicy zagraniczni (a także niektórzy zawodnicy z Polski) nie zostali uwzględnieni w klasyfikacji Mistrzostw Polski.
Poz. | Zawodnik | Klub |
---|---|---|
1. | Kamil Bury | KS AZS AWF Katowice |
2. | Maciej Staręga | UKS Rawa Siedlce |
3. | Kacper Antolec | KS AZS AWF Katowice |
4. | Mateusz Haratyk | NKS Trójwieś Beskidzka |
5. | Michał Skowron | KS AZS AWF Katowice |
6. | Paweł Klisz | UKS Rawa Siedlce |
7. | Piotr Sobiczewski | UKS Rawa Siedlce |
8. | Sebastian Bryja | UKS Regle Kościelisko |
– (9.) | Jan Koristek | Słowacja |
9. (10.) | Dawid Damian | KS AZS AWF Katowice |
10. (11.) | Łukasz Gazurek | NKS Trójwieś Beskidzka |
11. (12.) | Krzysztof Małkiński | KS AZS AWF Katowice |
12. (13.) | Bartosz Cielniak | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
– (14.) | Denis Tilesh | Słowacja |
13. (15.) | Robert Bugara | UKS Regle Kościelisko |
14. (16.) | Artur Bożek | LKS Klimczok Bystra |
– (17.) | Andrej Renda | Słowacja |
15. (18.) | Jakub Ferenc | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
16. (19.) | Arkadiusz Posiadała | UKS Rawa Siedlce |
17. (20.) | Kacper Konior | LKS Klimczok Bystra |
18. (21.) | Dawid Ciećko | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
19. (22.) | Michał Gumieniak | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
20. (23.) | Łukasz Marmol | KS Jedność Nowy Sącz |
– (24.) | Martin Skvarenina | Słowacja |
21. (25.) | Bogusław Gracz | LKS Witów Ski Mszana Górna |
22. (26.) | Kamil Barnowski | KS Chochołów |
– (27.) | Piotr Jarecki | KS Speed Jasło |
– (28.) | Grzegorz Zawada | MKS Istebna |
23. (29.) | Adrian Kiełbasa | LKS Erion Ptaszkowa |
24. (30.) | Maciej Krajcer | UKS Rawa Siedlce |
– (31.) | Maciej Popieluch | KS Jedność Nowy Sącz |
25. (32.) | Przemysław Kuruc | KS Jedność Nowy Sącz |
26. (33.) | Wojciech Wojtyła | MKS Istebna |
27. (34.) | Łukasz Bachleda | UKS Regle Kościelisko |
– (35.) | Karol Maciejowski | MUKS Podkarpacie Jedlicze |
28. (36.) | Mateusz Piwko | UKS Rawa Siedlce |
– (37.) | Marko Havran | Słowacja |
29. (38.) | Maciej Zdziechowski | MKS Karkonosze Jelenia Góra |
– (39.) | Jakub Juzeluk | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
30. (40.) | Jan Zawada | MKS Istebna |
31. (41.) | Adrian Cheba | MKS Karkonosze Jelenia Góra |
– (42.) | Kacper Kucharski | UKS Hubal Białystok |
32. (43.) | Tomasz Krawczyk | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
– (44.) | Gabriel Boś | Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe |
33. (45.) | Kamil Kajzar | MKS Istebna |
34. (46.) | Wojciech Damian | KS Jedność Nowy Sącz |
– (47.) | Mateusz Szczotka | KS AZS AWF Katowice |
35. (48.) | Jan Damian | KS Jedność Nowy Sącz |
36. (49.) | Kamil Ożarowski | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
37. (50.) | Łukasz Trebunia | UKS Regle Kościelisko |
38. (51.) | Damian Nowak | KS Jedność Nowy Sącz |
– (52.) | Samuel Betko | Słowacja |
39. (53.) | Oskar Wysocki | MKS Karkonosze Jelenia Góra |
– (54.) | Kamil Ozga | MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
– (55.) | Emanuel Sosnowski | UKS Hubal Białystok |
40. (56.) | Filip Łyjak | MKS Karkonosze Jelenia Góra |
41. (57.) | Emil Pleskacz | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
– (58.) | Jan Kopyciński | LKS Witów Ski Mszana Górna |
– (59.) | Kamil Mróz | MUKS Podkarpacie Jedlicze |
– (60.) | Kamil Dudzik | LKS Markam Wiśniowa Osieczany |
– (61.) | Kacper Symula | MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
42. (62.) | Maciej Busko | MKS Halicz Ustrzyki Dolne |
– (63.) | Łukasz Cieślar | Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe |
– (64.) | Kacper Fugiel | MKS Karkonosze Jelenia Góra |
– (65.) | Kamil Kremski | KS Ski Team Wodzisław Śląski |
– (66.) | Kacper Habieda | LKS Markam Wiśniowa Osieczany |
43. (67.) | Jakub Kowalski | MKS Karkonosze Jelenia Góra |
– (68.) | Dawid Nabrdalik | MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski |
– (69.) | Tymoteusz Och | MUKS Podkarpacie Jedlicze |