Languages: pl en

MP 2019 – Sprint stylem klasycznym kobiet

Kubalonka, 9 marca 2019

Zawody były jednocześnie konkursem Slavic Cup, występowały w nich także zawodniczki z innych krajów. Wyniki mistrzostw Polski (dostępne na stronie PZN) nie uwzględniają zawodniczek zagranicznych.

Poz. Zawodnik Klub
– (1.)Alena ProchazkovaSłowacja
1. (2.)Monika SkinderMULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
2. (3.)Izabela MarciszStowarzyszenie Sportowe Prządki Ski
3. (4.)Eliza RuckaMKS Istebna
4. (5.)Agata WarłoNKS Trójwieś Beskidzka
5. (6.)Magdalena KobieluszSSR LZS Sokół Szczyrk
6. (7.)Marcelina WojtyłaMKS Istebna
7. (8.)Ewelina KołodziejLKS Witów Ski Mszana Górna
8. (9.)Klaudia KołodziejLKS Witów Ski Mszana Górna
9. (10.)Karolina KukuczkaMKS Istebna
10. (11.)Anna BerezeckaMULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
11. (12.)Kamila GąsienicaUKS Regle Kościelisko
12. (13.)Karolina KaletaLKS Markam Wiśniowa Osieczany
13. (14.)Laura LegierskaNKS Trójwieś Beskidzka
14. (15.)Patrycja KarciarzUKS Dwójka Biały Dunajec
15. (16.)Sonia MiczołekKS Jedność Nowy Sącz
16. (17.)Andżelika SzyszkaMKS Halicz Ustrzyki Dolne
17. (18.)Julia DemkowskaLKS Witów Ski Mszana Górna
18. (19.)Catherine SpiernburgUKS Regle Kościelisko
19. (20.)Iwona PiekarzLKS Markam Wiśniowa Osieczany
20. (21.)Magdalena MurzynLKS Witów Ski Mszana Górna
21. (22.)Magdalena CzuszKS AZS AWF Katowice
22. (23.)Joanna BroniszUKS Rawa Siedlce
23. (24.)Ewa GazurNKS Trójwieś Beskidzka
24. (25.)Hanna PopkoUKS Hubal Białystok
25. (26.)Małgorzata BajerLKS Markam Wiśniowa Osieczany
– (27.)Karolina KohutovaCzechy
26. (28.)Aleksandra MikołajczykMKS Karkonosze Jelenia Góra
27. (29.)Natalia WysockaMKS Karkonosze Jelenia Góra
28. (30.)Aleksandra SmajdorKS Jedność Nowy Sącz
29. (31.)Weronika MikołajczykMKS Karkonosze Jelenia Góra
30. (32.)Gabriela DawiecLKS Witów Ski Mszana Górna
31. (33.)Anna BieleckaUKS Rawa Siedlce
32. (34.)Ewelina KoltkoKS Jedność Nowy Sącz
33. (35.)Irena SzkuratWKS Zakopane
34. (36.)Róża ŁyjakMKS Karkonosze Jelenia Góra
35. (37.)Justyna ŚliwaLKS Witów Ski Mszana Górna
36. (38.)Luiza MotykaMKS Halicz Ustrzyki Dolne
37. (39.)Anna ŻółtakLKS Markam Wiśniowa Osieczany
38. (40.)Renata PredkiMKS Halicz Ustrzyki Dolne
39. (41.)Paulina SidorMKS Halicz Ustrzyki Dolne
40. (42.)Ewa KuropatwińskaLKS Markam Wiśniowa Osieczany
41. (43.)Anna BasztonKS Ski Team Wodzisław Śląski
42. (44.)Magdalena KulakowskaUKS Hubal Białystok
43. (45.)Agata DakowiczUKS Hubal Białystok
44. (46.)Diana MyrchaUKS Rawa Siedlce
45. (47.)Martyna HajdukLKS Markam Wiśniowa Osieczany
DNSEwelina MarciszMKS Halicz Ustrzyki Dolne

Materiały źródłowe

Jest to strona nieoficjalna, nie została ona utworzona przez organizatorów mistrzostw.
Inne strony w domenie ency.pl: Encyklopedia AlgorytmówLiczby Naturalne
Kontakt