Languages: pl en

MP 2018 – 10 km stylem dowolnym kobiet

Jakuszyce, 7 stycznia 2018

Zawody były jednocześnie konkursem FIS, występowały w nich także zawodniczki z innych krajów. Wyniki mistrzostw Polski (dostępne na stronie PZN) nie uwzględniają zawodniczek zagranicznych. Wyniki dostępne na stronie FIS nie uwzględniają z kolei niektórych zawodniczek z Polski.

Poz. Zawodnik Klub
1.Sylwia JaśkowiecLKS Markam Wiśniowa Osieczany
2.Ewelina MarciszMKS Halicz Ustrzyki Dolne
– (3.)Marina AntsyborUkraina
– (4.)Valentina SchewchenkoUkraina
3. (5.)Martyna GalewiczKS AZS AWF Katowice
– (6.)Tetyana AntypenkoUkraina
– (7.)Kateryna SerdyukUkraina
4. (8.)Eliza RuckaMKS Istebna
5. (9.)Urszula ŁętochaLKS Markam Wiśniowa Osieczany
6. (10.)Izabela MarciszStowarzyszenie Sportowe Prządki Ski
7. (11.)Agata WarłoNKS Trójwieś Beskidzka
8. (12.)Katarzyna StokfiszKS AZS AWF Katowice
– (13.)Barbora KlementovaSłowacja
9. (14.)Magdalena KobieluszSSR LZS Sokół Szczyrk
10. (15.)Weronika KaletaLKS Markam Wiśniowa Osieczany
11. (16.)Klaudia KołodziejLKS Witów Ski Mszana Górna
12. (17.)Andżelika SzyszkaMKS Halicz Ustrzyki Dolne
13. (18.)Monika SkinderMULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski
14. (19.)Natalia BuryWiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
15. (20.)Magdalena CzuszKS AZS AWF Katowice
– (21.)Yliia KrolUkraina
16. (22.)Justyna PradziadUKS Regle Kościelisko
– (23.)Rebeka GabcikovaSłowacja
17. (24.)Marcelina WojtyłaMKS Istebna
18. (25.)Kinga PolityńskaMKS Halicz Ustrzyki Dolne
– (26.)Sanja KusmukBośnia i Hercegowina
19. (27.)Iwona PiekarzLKS Markam Wiśniowa Osieczany
20. (28.)Róża ŁyjakMKS Karkonosze
21. (29.)Kamila BoczkowskaMKS Karkonosze
22. (30.)Klaudia PytelSSR LZS Sokół Szczyrk
23. (31.)Kamila BorkowskaUKS Rawa Siedlce
24. (32.)Justyna StefaniukUKS Rawa Siedlce
– (33.)Catherine Spiernburg1UKS Regle Kościelisko
25. (34.)Luiza MotykaMKS Halicz Ustrzyki Dolne
26. (35.)Oliwia PawełkoUKS Rawa Siedlce
27. (36.)Joanna BroniszUKS Rawa Siedlce
28. (37.)Anna ŻółtakLKS Markam Wiśniowa Osieczany
29. (38.)Julia DemkowskaLKS Witów Ski Mszana Górna
30. (39.)Aleksandra CiepielaMKS Karkonosze
31. (40.)Justyna KołodziejLKS Witów Ski Mszana Górna
32. (41.)Kamila KiedrowskaMKS Halicz Ustrzyki Dolne
33. (42.)Izabella SikorskaKS Ski Team Wodzisław Śląski
34. (43.)Magdalena MurzynLKS Witów Ski Mszana Górna
35. (44.)Anna BieleckaUKS Rawa Siedlce
– (45.)Manikala RaiNepal
36. (46.)Magda KułakowskaUKS Hubal Białystok
37. (47.)Monika SołoniewiczUKS Rawa Siedlce
38. (48.)Agata DakowiczUKS Hubal Białystok
39. (49.)Anna BasztonKS Ski Team Wodzisław Śląski
DNSMagdalena JaniakMKS Karkonosze Sporty Zimowe
DNSEmilia RomanowiczLKS Markam Wiśniowa Osieczany
DNSKamila GąsienicaUKS Regle Kościelisko
DNSTereza BeranovaCzechy
DNSMaida DrndicSerbia
DNSAnja IlicSerbia
DNSMarija KaznacenkoLitwa

Uwagi

  1. Pomimo, że w wynikach OPEN występuje jako zawodniczka z Polski, nie ma jej w wynikach MP

Materiały źródłowe

Jest to strona nieoficjalna, nie została ona utworzona przez organizatorów mistrzostw.
Inne strony w domenie ency.pl: Encyklopedia AlgorytmówLiczby Naturalne
Kontakt