Poz. |
Data |
Miejsce |
Konkurencja |
Klub |
Uwagi |
22. | 2 lutego 2005 | Kubalonka | Sprint stylem klasycznym | UKS Hubal Białystok | |
18. | 3 lutego 2005 | Kubalonka | 10 km stylem klasycznym | UKS Hubal Białystok | |
15. | 6 lutego 2005 | Kubalonka | 30 km stylem dowolnym | UKS Hubal Białystok | |
9. | 21 marca 2013 | Kubalonka | Sprint stylem klasycznym | UKS Hubal Białystok | |
22. | 22 marca 2013 | Kubalonka | 10 km stylem dowolnym | UKS Hubal Białystok | |
9. | 25 marca 2013 | Kubalonka | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Hubal Białystok | Skład: D. Iwanowski, A. Honczar |
2. | 28 lutego 2015 | Jakuszyce | 50 km stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
7. | 18 marca 2015 | Kubalonka | Sprint stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
7. | 19 marca 2015 | Kubalonka | 10 km stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
1. | 21 marca 2015 | Kubalonka | Sprint drużynowy stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | Skład: D. Iwanowski, M. Staręga |
7. | 19 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | II Skład: D. Iwanowski, P. Borkowski |
22. | 20 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
10. | 21 marca 2016 | Jakuszyce | 30 km stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
DNS | 23 marca 2016 | Jakuszyce | 10 km stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
1. | 24 marca 2016 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Rawa Siedlce | Skład: D. Duk, M. Staręga, D. Iwanowski, P. Klisz |
6. | 11 lutego 2017 | Kubalonka | Sprint stylem dowolnym | | |
14. | 12 lutego 2017 | Kubalonka | 10 km stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
6. | 23 marca 2017 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | II Skład: A. Posiadała, D. Iwanowski |
7. | 24 marca 2017 | Jakuszyce | 30 km stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
3. | 26 marca 2017 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Rawa Siedlce | Skład: A. Posiadała, M. Staręga, D. Iwanowski, P. Klisz |
5. (11.) | 6 stycznia 2018 | Jakuszyce | Sprint stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
11. (15.) | 7 stycznia 2018 | Jakuszyce | 15 km stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
8. | 8 stycznia 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | II Skład: K. Borkowska, D. Iwanowski |
7. | 24 marca 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | II Skład: A. Posiadała, D. Iwanowski |
1. | 25 marca 2018 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Rawa Siedlce | Skład: D. Iwanowski, M. Staręga, A. Posiadała, P. Klisz |
7. | 28 marca 2019 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | IV Skład: M. Okniński, D. Iwanowski |
1. | 29 marca 2019 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Rawa Siedlce | Skład: D. Iwanowski, M. Staręga, P. Sobiczewski, P. Klisz |
8. (25.) | 29 lutego 2020 | Jakuszyce | 50 km stylem klasycznym | | |