Poz. |
Data |
Miejsce |
Konkurencja |
Klub |
Uwagi |
5. | 25 marca 2012 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 10 km | UKS Rawa Siedlce | Skład: M. Staręga, P. Borkowski, A. Posiadała, G. Lewandowski |
DNS | 21 marca 2013 | Kubalonka | Sprint stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
14. | 25 marca 2013 | Kubalonka | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | III Skład: A. Posiadała, G. Lewandowski |
15. | 21 marca 2015 | Kubalonka | Sprint drużynowy stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | III Skład: A. Posiadała, T. Filipek |
11. | 19 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | III Skład: D. Duk, A. Posiadała |
20. | 20 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
DNS | 21 marca 2016 | Jakuszyce | 30 km stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
35. | 23 marca 2016 | Jakuszyce | 10 km stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
8. | 24 marca 2016 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Rawa Siedlce | II Skład: P. Borkowski, T. Filipek, K. Filipek, A. Posiadała |
22. | 11 lutego 2017 | Kubalonka | Sprint stylem dowolnym | | |
6. | 23 marca 2017 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | II Skład: A. Posiadała, D. Iwanowski |
16. | 24 marca 2017 | Jakuszyce | 30 km stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
14. | 25 marca 2017 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | III Skład: J. Stefaniuk, A. Posiadała |
3. | 26 marca 2017 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Rawa Siedlce | Skład: A. Posiadała, M. Staręga, D. Iwanowski, P. Klisz |
13. (22.) | 6 stycznia 2018 | Jakuszyce | Sprint stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
24. (38.) | 7 stycznia 2018 | Jakuszyce | 15 km stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
11. | 8 stycznia 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | III Skład: R. Prokurat, A. Posiadała |
20. | 23 marca 2018 | Jakuszyce | 30 km stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
7. | 24 marca 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | II Skład: A. Posiadała, D. Iwanowski |
1. | 25 marca 2018 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Rawa Siedlce | Skład: D. Iwanowski, M. Staręga, A. Posiadała, P. Klisz |
8. | 9 marca 2019 | Kubalonka | Sprint stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
12. | 10 marca 2019 | Kubalonka | 15 km stylem dowolnym | | |
9. | 28 marca 2019 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | III Skład: K. Pietrak, A. Posiadała |
5. | 29 marca 2019 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Rawa Siedlce | II Skład: A. Posiadała, K. Pietrak, M. Okniński, M. Krajcer |
3. | 31 stycznia 2020 | Zakopane | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Rawa Siedlce | Skład: A. Posiadała, M. Staręga, P. Sobiczewski, P. Klisz |
16. (19.) | 1 lutego 2020 | Zakopane | Sprint stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
15. (20.) | 2 lutego 2020 | Zakopane | 15 km stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
6. (20.) | 29 lutego 2020 | Jakuszyce | 50 km stylem klasycznym | | |
7. | 22 stycznia 2021 | Zakopane | Sprint drużynowy stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | II Skład: M. Krajcer, A. Posiadała |
32. | 23 stycznia 2021 | Zakopane | 10 km stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
17. | 24 stycznia 2021 | Zakopane | 15 km stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
18. (34.) | 20 marca 2021 | Zakopane | Sprint stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
14. (35.) | 21 marca 2021 | Zakopane | 30 km stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
21. (29.) | 11 stycznia 2022 | Zakopane | Sprint stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |
4. | 25 marca 2022 | Zakopane | Sztafeta 4 x 7,5 km | UKS Rawa Siedlce | Skład: M. Krajcer, A. Posiadała, M. Staręga, P. Sobiczewski |
17. (19.) | 26 marca 2022 | Zakopane | 10 km stylem klasycznym | UKS Rawa Siedlce | |
16. (21.) | 27 marca 2022 | Zakopane | 12,5 km stylem dowolnym | UKS Rawa Siedlce | |