Poz. |
Data |
Miejsce |
Konkurencja |
Klub |
Uwagi |
10. | 18 marca 2015 | Kubalonka | Sprint stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
14. | 19 marca 2015 | Kubalonka | 10 km stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
14. | 21 marca 2015 | Kubalonka | Sprint drużynowy stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | III Skład: M. Legierski, M. Haratyk |
5. | 19 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | Skład: B. Rucki, M. Haratyk |
14. | 20 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
8. | 23 marca 2016 | Jakuszyce | 10 km stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
4. | 24 marca 2016 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | NKS Trójwieś Beskidzka | Skład: B. Rucki, M. Haratyk, W. Fojcik, M. Legierski |
11. | 12 lutego 2017 | Kubalonka | 10 km stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
5. | 23 marca 2017 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | Skład: B. Rucki, M. Haratyk |
6. | 24 marca 2017 | Jakuszyce | 30 km stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
11. | 25 marca 2017 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | II Skład: E. Gazur, M. Haratyk |
4. | 7 stycznia 2018 | Jakuszyce | 15 km stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
3. | 8 stycznia 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | Skład: A. Warło, M. Haratyk |
3. | 23 marca 2018 | Jakuszyce | 30 km stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
4. | 24 marca 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | Skład: B. Rucki, M. Haratyk |
7. | 31 marca 2019 | Jakuszyce | 30 km stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
4. | 1 lutego 2020 | Zakopane | Sprint stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
2. | 2 lutego 2020 | Zakopane | 15 km stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
3. | 22 stycznia 2021 | Zakopane | Sprint drużynowy stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | Skład: Ł. Gazurek, M. Haratyk |
5. | 23 stycznia 2021 | Zakopane | 10 km stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
3. | 24 stycznia 2021 | Zakopane | 15 km stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
4. (8.) | 20 marca 2021 | Zakopane | Sprint stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
2. (5.) | 21 marca 2021 | Zakopane | 30 km stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
3. | 11 stycznia 2022 | Zakopane | Sprint stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
2. | 12 stycznia 2022 | Zakopane | 15 km stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
4. | 26 marca 2022 | Zakopane | 10 km stylem klasycznym | NKS Trójwieś Beskidzka | |
6. | 27 marca 2022 | Zakopane | 12,5 km stylem dowolnym | NKS Trójwieś Beskidzka | |