Poz. |
Data |
Miejsce |
Konkurencja |
Klub |
Uwagi |
5. | 21 marca 2015 | Kubalonka | Sprint drużynowy stylem dowolnym | LKS Poroniec Poronin | Skład: K. Antolec, J. Antolec |
2. | 19 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | LKS Poroniec Poronin | Skład: K. Antolec, J. Antolec |
6. | 20 marca 2016 | Jakuszyce | Sprint stylem dowolnym | LKS Poroniec Poronin | |
6. | 21 marca 2016 | Jakuszyce | 30 km stylem dowolnym | LKS Poroniec Poronin | |
12. | 23 marca 2016 | Jakuszyce | 10 km stylem klasycznym | LKS Poroniec Poronin | |
6. | 24 marca 2016 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | LKS Poroniec Poronin | Skład: K. Antolec, J. Antolec, B. Pawlikowski, M. Trebunia |
7. | 11 lutego 2017 | Kubalonka | Sprint stylem dowolnym | | |
12. | 12 lutego 2017 | Kubalonka | 10 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
2. | 23 marca 2017 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | Skład: J. Antolec, K. Antolec |
8. | 24 marca 2017 | Jakuszyce | 30 km stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
3. | 25 marca 2017 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | III Skład: K. Stokfisz, K. Antolec |
1. | 26 marca 2017 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | KS AZS AWF Katowice | Skład: D. Bril, J. Antolec, M. Piasecki, K. Antolec |
4. (6.) | 6 stycznia 2018 | Jakuszyce | Sprint stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
8. | 7 stycznia 2018 | Jakuszyce | 15 km stylem dowolnym | | |
4. | 8 stycznia 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | II Skład: K. Stokfisz, K. Antolec |
6. | 23 marca 2018 | Jakuszyce | 30 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
3. | 24 marca 2018 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | Skład: J. Antolec, K. Antolec |
2. | 25 marca 2018 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | KS AZS AWF Katowice | Skład: D. Bril, J. Antolec, W. Pelczar, K. Antolec |
3. | 28 marca 2019 | Jakuszyce | Sprint drużynowy stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | Skład: K. Antolec, J. Antolec |
3. | 29 marca 2019 | Jakuszyce | Sztafeta 4 x 7,5 km | KS AZS AWF Katowice | Skład: J. Antolec, D. Bril, W. Pelczar, K. Antolec |
DNF | 31 marca 2019 | Jakuszyce | 30 km stylem klasycznym | | |
1. | 31 stycznia 2020 | Zakopane | Sztafeta 4 x 7,5 km | KS AZS AWF Katowice | Skład: K. Bury, D. Bury, K. Małkiński, K. Antolec |
3. | 1 lutego 2020 | Zakopane | Sprint stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
5. (6.) | 2 lutego 2020 | Zakopane | 15 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
2. (6.) | 29 lutego 2020 | Jakuszyce | 50 km stylem klasycznym | | |
5. | 22 stycznia 2021 | Zakopane | Sprint drużynowy stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | III Skład: D. Damian, K. Antolec |
3. | 23 stycznia 2021 | Zakopane | 10 km stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
6. | 24 stycznia 2021 | Zakopane | 15 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
6. (12.) | 20 marca 2021 | Zakopane | Sprint stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
3. (7.) | 21 marca 2021 | Zakopane | 30 km stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
5. | 11 stycznia 2022 | Zakopane | Sprint stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |
7. (9.) | 12 stycznia 2022 | Zakopane | 15 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
1. | 25 marca 2022 | Zakopane | Sztafeta 4 x 7,5 km | KS AZS AWF Katowice | Skład: K. Bury, M. Skowron, M. Boreczek, K. Antolec |
7. | 26 marca 2022 | Zakopane | 10 km stylem klasycznym | KS AZS AWF Katowice | |
3. | 27 marca 2022 | Zakopane | 12,5 km stylem dowolnym | KS AZS AWF Katowice | |