Languages: pl en

Maciej Staręga

Medale

Złote Srebrne Brązowe Razem
Indywidualnie 9 0 7 16
Drużynowo 4 0 1 5
Razem 13 0 8 21

Rezultaty

Poz. Data Miejsce Konkurencja Klub Uwagi
8.21 stycznia 2006KubalonkaSztafeta 4 x 10 kmUKS Rawa SiedlceSkład: M. Staręga, A. Boryń, P. Kulik, R. Popławski
10.8 lutego 2007KubalonkaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
7.9 lutego 2007KubalonkaSztafeta 4 x 10 kmUKS Rawa SiedlceSkład: M. Staręga, A. Boryń, T. Woźniak, R. Popławski
3.25 marca 2008Szklarska PorębaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
10.29 marca 2008Szklarska Poręba10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
6.25 marca 2009Szklarska Poręba30 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.27 marca 2009Szklarska PorębaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
5.28 marca 2009Szklarska Poręba10 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.25 marca 2010Szklarska PorębaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
8.26 marca 2010Szklarska Poręba10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
6.27 marca 2010Szklarska Poręba30 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.23 marca 2011Szklarska PorębaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.24 marca 2011Szklarska Poręba10 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.26 marca 2011Szklarska Poręba30 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
1.21 marca 2012Szklarska PorębaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
5.22 marca 2012Szklarska Poręba10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.24 marca 2012Szklarska Poręba30 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
6.25 marca 2012Szklarska PorębaSztafeta 4 x 10 kmUKS Rawa SiedlceSkład: M. Staręga, P. Borkowski, A. Posiadała, G. Lewandowski
1.21 marca 2013KubalonkaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.22 marca 2013Kubalonka10 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.24 marca 2013Kubalonka30 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
4.25 marca 2013KubalonkaSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceSkład: D. Duk, M. Staręga
1.18 marca 2015KubalonkaSprint stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
3.19 marca 2015Kubalonka10 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.21 marca 2015KubalonkaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: D. Iwanowski, M. Staręga
1.19 marca 2016Szklarska PorębaSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceSkład: P. Klisz, M. Staręga
1.20 marca 2016Szklarska PorębaSprint stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
1.21 marca 2016Szklarska Poręba30 km stylem dowolnymUKS Rawa Siedlce
3.23 marca 2016Szklarska Poręba10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
1.24 marca 2016Szklarska PorębaSztafeta 4 x 7,5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: D. Duk, M. Staręga, D. Iwanowski, P. Klisz
1.11 lutego 2017KubalonkaSprint stylem dowolnym
4.12 lutego 2017Kubalonka10 km stylem klasycznymUKS Rawa Siedlce
1.23 marca 2017Szklarska PorębaSprint drużynowy stylem klasycznymUKS Rawa SiedlceSkład: P. Klisz, M. Staręga
4.25 marca 2017Szklarska PorębaSprint drużynowy stylem dowolnymUKS Rawa SiedlceSkład: A. Staręga, M. Staręga
3.26 marca 2017Szklarska PorębaSztafeta 4 x 7,5 kmUKS Rawa SiedlceSkład: A. Posiadała, M. Staręga, D. Iwanowski, P. Klisz